Wat is er te doen bij u in de buurt?
  • Alle
  • 242
    Film
  • 243
    Evenement
  • 354
    Sport
  • 73
    Zakelijk
  • 792
    Overig
  • 127
    Theater-Film-Concert
  • 353
    Inloop-Opendag
  • 366
    Cursus-Workshop
  • 84
    Expositie-Lezing-Rondleiding
  • 486
    Bijeenkomst
  • 317
    Verenigingsactiviteit
  • 80
    Fiets-Wandeltocht
  • 30
    Kies categorie
  • 472
    Evenement
  • 3
    kerkberichten
  • 47
    cursus
  • 53
    Kerkberichten

Sunday Morning Classic

zondag 17 februari 9:15 - 12:00 uur


Een toerrit van ongeveer 80 kilometer met een stop onderweg voor koffie en appelgebak. Verzamelen om 9.15 uur, vertrek om 9.30 uur. Tel. 06-21828530. Iedereen kan een paar keer meefietsen en later lid worden van de ToerFietsClub Weesp. Een lidmaatschap biedt veel voordelen; zie onze website: www.tfcweesp.nl






Correcties, vragen of aanvullingen?



locatie

Clubhuis Toer Fiets Club Weesp
Papelaan 126
1382rp Weesp



Route planner

Type uw postcode en druk op de knop om een persoonlijke routeplanning in een nieuw venster te openen.


Ook op deze locatie

31-3-2019 | Sunday Morning Classic
07-4-2019 | Sunday Morning Classic
14-4-2019 | Sunday Morning Classic
21-4-2019 | Sunday Morning Classic
28-4-2019 | Sunday Morning Classic
05-5-2019 | Sunday Morning Classic
12-5-2019 | Sunday Morning Classic
19-5-2019 | Sunday Morning Classic
26-5-2019 | Sunday Morning Classic
02-6-2019 | Sunday Morning Classic