Wat is er te doen bij u in de buurt?
  • Alle
  • 250
    Film
  • 259
    Evenement
  • 371
    Sport
  • 74
    Zakelijk
  • 812
    Overig
  • 153
    Theater-Film-Concert
  • 341
    Inloop-Opendag
  • 352
    Cursus-Workshop
  • 93
    Expositie-Lezing-Rondleiding
  • 485
    Bijeenkomst
  • 328
    Verenigingsactiviteit
  • 92
    Fiets-Wandeltocht
  • 31
    Kies categorie
  • 495
    Evenement
  • 6
    kerkberichten
  • 46
    cursus
  • 54
    Kerkberichten

Sunday Morning Classic

zondag 17 maart 9:15 - 12:00 uur


Een toerrit van ongeveer 80 kilometer met een stop onderweg voor koffie en appelgebak. Verzamelen om 9.15 uur, vertrek om 9.30 uur. Tel. 06-21828530. Iedereen kan een paar keer meefietsen en later lid worden van de ToerFietsClub Weesp. Een lidmaatschap biedt veel voordelen; zie onze website: www.tfcweesp.nl

Website: http://www.tfcweesp.nl



Correcties, vragen of aanvullingen?



locatie

Clubhuis Toer Fiets Club Weesp
Papelaan 126
1382rp Weesp



Route planner

Type uw postcode en druk op de knop om een persoonlijke routeplanning in een nieuw venster te openen.


Ook op deze locatie

24-3-2019 | Sunday Morning Classic
31-3-2019 | Sunday Morning Classic
07-4-2019 | Sunday Morning Classic
14-4-2019 | Sunday Morning Classic
21-4-2019 | Sunday Morning Classic
28-4-2019 | Sunday Morning Classic
05-5-2019 | Sunday Morning Classic
12-5-2019 | Sunday Morning Classic
19-5-2019 | Sunday Morning Classic
26-5-2019 | Sunday Morning Classic